خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

انقلاب اسلامی از بزرگترین پدیده‌های قرن بیستم بود

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران بر اجرای مراسم شاد با عنایت به فرهنگ بومی و دینی در ایام نوروز تاکید کرد.
  علیرضا یونسی، صبح امروز در جلسه ستاد تسهیلات سفر استان اظهار داشت: تئوری پردازان جهان انقلاب ما را به مانند زلزله‌ای در خاورمیانه مطرح کردند.

  وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی از بزرگترین پدیده‌های قرن بیستم بود، تصریح کرد: نحوه اداره حکومت با اندیشه‌ جدیدی مبنی بر اندیشه‌های فضیلتی و اخلاقی دین اسلام با محوریت ولی فقیه مطرح شد.

  یونسی با بیان اینکه همزمان با پیروزی انقلاب اسلامی روح فضیلت و جوانمرد در مسلمانان دمیده شد، گفت: جهان امروز منتظر ارزش‌های معرفتی و منزلتی بیشتر اسلام است.

  این مسئول با اشاره به اینکه تنها انقلابی که نمی‌تواند در جهان منقرض شود، انقلاب اسلامی است، ادامه داد: تنها انقلاب ما است که در مسیر راستین خود به جلو می‌رود و بی‌دلیل نیست که استکبار جهانی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی فشارهای زیادی را به ما تحمیل کرد.

  معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به تجلی اراده مردم در انتخابات 24 خرداد بود، گفت: مردم مازندران مانند همیشه تاریخ پرعظمت این استان بیشترین حضور را در این انتخابات داشتند و در سراسر کشور مقام نخست را به دست آوردند و این اقدام قابل ستایش است.

  وی در بخش دیگری از این نشست با بیان اینکه نخستین برخورد ما با گردشگران در استان برخورد اخلاقی مناسب است، تصریح کرد: با پذیرایی از مهمانان باید به فکر کسب درآمد باشیم و از دارایی ما آنچه قابل عرضه اقتصادی است را به بازار بیاوریم.

  یونسی یادآور شد: ایام نوروز از مهمترین فرصت‌ها برای افزایش درآمد مردم ما است.

  وی ابراز داشت: جدای از اینکه مناطق شناخته شده گردشگری در استان داریم باید بعضی از روستاها که در مسیر گردشگران قرار می‌گیرد را به مسافران معرفی کنیم.

  وی با تاکید بر اجرای مراسم شادی در ایام نوروز با عنایت به فرهنگ بومی و دینی خاطر نشان کرد: مراسم سنتی استان را باید گسترش دهیم.

  وی گفت: پاکسازی و بهسازی معابر در دستور کار مسئولان قرار گیرد.


  از بزرگترین پدیده‌های قرن بیستم بود" href="http://www.ostan-mz.ir/images/org/139211108911.jpg" rel="lytebox[gallery]">انقلاب اسلامی <a href=از بزرگترین پدیده‌های قرن بیستم بود" src="http://www.ostan-mz.ir/images/news/139211108911.jpg" width="400">

  این مطلب تا کنون 4 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : انقلاب ,استان ,اینکه ,اسلامی ,بیان ,مردم ,انقلاب اسلامی ,ایام نوروز ,بیان اینکه ,فرهنگ بومی ,پیروزی انقلاب ,پیروزی انقلاب اسلامی ,امنیتی استاندار مازندران ,سیاسی امنیتی استاندار ,معاون سیاسی امنیتی ,
  انقلاب اسلامی از بزرگترین پدیده‌های قرن بیستم بود

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده